AKCE  KRAJSKÉHO  VÝBORU  2017
20.2.2017 18.00 ZKO Zbraslav Společná schůze Kaskoun Václav   
25.3.2017 9.00 ZKO Zbraslav Soustředění figurantů bez třídy Kaskoun Václav     
14.5.2017 9.30 ZKO Zbraslav Výběr mládeže na TTM Zelinková Erika     
2.9.2017 9.00 ZKO Zbraslav Výběr figurantů na 1. třídu, zadání figurantů 2. třídy, prodloužení kvalifikace Kaskoun Václav     
CELOSTÁTNÍ  AKCE V  PRAZE  2017
         
7.5.2017 ZKO Stromovka Výstava bonitace NO Nedvěd Vladimír    
4.6.2017 ZKO Stromovka Výstava boxerů Nedvěd Vladimír
07.05.2017 Horní Počernice Oblastní výstava Brázdová Blanka
květen   ZKO Motol MČR ve výkonu vod. a asis. psů Daušová Zuzana 
listopad ZKO Stromovka Zkouška chovnosti - boxeři Nedvěd Vladimír   
1.10.2017 ZKO Újezd n/Lesy Krajská výstava Praha Pokorná Martina   
18.11.2017 ZKO Břevnov Bonitace NO Wendlová Marcela   
Závody  Praha   2017
Datum Název akce dle ZKO Rozhodčí Kontaktní osoba
4.3.2017 Memoriál Cyrila Chvojky ZZO, ZM, ZVV1 dvojice, IPO1, IPO3  vše beze stop Říčany Ryneš, Vítek Kosanová Eva            733 676 172
18.3.2017 Jarní závod  IPO1,IPO3,ZM beze stop, ZZO jen poslušnost Radotín Čákora  Drešerová Dita       777 063 170
9.4.2017 Ulmanův memoriál ZZO bez pec.cv.,ZZO1, ZM, ZVV1 bez stop Libeň Veselý, Skála Mašková Kristýna   606 838 812
29.4.2017 Kobyliský dvouhlavý pes ZZO,ZM bez stop,ZVV1 závod dvojic bez stop Kobylisy Skála M.Plšková
21.5.2017 Bránický závod ZZO, ZM, ZVV1 bez stop Bráník Vítek David Libor             723 523 497
23.9.2017 Štít Jinonic ZZO1, ZVV1, IPO1, IPO2 Jinonice Fagoš, Havelka Janeba Roman        604 533 188
8.10.2017 Davidův memoriál ZZO1, ZVV1, ZVV2 beze stop Hostivař Vítek, Havelka Holec Pavel             774 746 344
14.10.2017 Všestranný pes Zbraslavi ZZO1, ZVV1,IPO 3 beze stop Zbraslav Fagoš Kaskoun Václav         603 574 642
22.10.2017 Újezdský pohár ZZO bez pec.cv.,ZM,IPO1,IPO3 bez stop Újezd Fagoš Králová                      606 959 245
28.10.2017 O pohár města Říčan ZZO,  ZVV3, IPO 1                 včetně stop Říčany Veselý, Dejmek Kosanová Eva            733 676 172
4.11.2017 O pohár Jižního Města ZZO,ZZO1,ZVV1, IPO1, IPO3 beze stop Jižní Město Čákora, Havelka  Tobolková Jana        604 797 531
11.11.2017 Nehylčův memoriál ZZO bez pec.cv.,ZZO1, ZM, ZVV1 bez stop Libeň Skála, Veselý Mašková Kristýna   606 838 812
25.11.2017 Memoriál Josefa Trpišovského  ZZO, ZMMP, ZM-ZVV1-ZVV2,IPO3 vše beze stop Břevnov Fagoš, Dejmek Wendlová Marcela    604 267 731
02.12.2017 Mikulášský závod ZZO, ZM, IPO1, IPO3, vše beze stop Kyje Havelka, Dejmek Sklenář Václav 602 441 932
30.12.2017 Vánoční pohár ZM, ZZO, ZVV1,ZVV2 beze stop a spec.cviků Jinonice Veselý, Skála Janeba Roman        604 533 188
www.kynologie-zbraslav.cz, www.dblift.cz, www.atnplosiny.cz